Przejdż do strony głównej aletrendy.pl
 

Aletrendy.pl Fashion Meeting

Ekskluzywne spotkanie blogerek modowych i sesja zdjęciowa

28 maja w Sopocie odbędzie się niezwykłe spotkanie Aletrendy.pl i dziewczyn, które skutecznie łączą swoją codzienność z modą.


O kim mowa? O blogerkach modowych - dziewczynach, które swoją pasją powoli zarażają całą Polskę. Dziewczynach, które kochają modę i udowadniają, że moda to coś więcej niż po prostu ubrania.

Spotkanie zostanie połączone z profesjonalną sesją zdęciową nad morzem oraz we wnętrzach "Zatoki Sztuki" w czarno-białych stylizacjach przygotowanych przez dziewczyny. To świetna okazja do tego, żeby zobaczyć jak stylizują same siebie na zadany temat. Przygotowania do sesji zapewni nam salon iDermacell w Gdyni.

Po sesji zdjęciowej będzie czas na rozmowy o modzie przy poczęstunku zaserwowanym w zakątkach magicznej "Zatoki Sztuki".

W spotkaniu i sesji wezmą udział najlepsze trójmiejskie blogerki, a także trzy zaproszone blogerki z różnych miast Polski, które ugości Mera Hotel&Spa w Sopocie. W sesji zobaczymy: Kapuczinę, Claudie, Gabrielle, Pannę Kazikową, Cammy, Podszewkę, Fashionerię, Ams-la-la-land, a także finalistkę Miss Polonia - Martę Dymek.Podczas spotkanie powstanie unikalny materiał foto i wideo. Wideorelację poprowadzi specjalnie dla nas Claudie.
Każdy szczegół spotkanie  został zaplanowany ze smakiem i w dobrym guście.
Będzie ekskluzywnie i pięknie.

Partnerami wydarzenia są: Zatoka Sztuki, Mera Hotel&Spa, iDermacell, Starbucks Gdynia, Oog eyewear, Kevin.Murphy, Carter Gdańsk, Toyota, Mad Motion Films, Gosia Michalak Photography, subobiektywna fotografia, Sopocka Szkoła Fotografii, magazyn Prestiż, radio Eska

Plan spotkania:

12:30 Przywitanie uczestniczek w salonie iDermacell w Gdyni
13:00 Przygotowania do sesji zdjęciowej w salonie iDermacell (fryzury, manicure), Paulina Krupienik (makijaż)
15:45 Przejazd do Sopotu
16.00 Spotkanie w Zatoce Sztuki w Sopocie
16:30 Sesja zdjęciowa nad morzem i we wnętrzach Zatoki Sztuki
18:00 Poczęstunek i czas na rozmowy o modzie
18.30 Zakończenie spotkania
19:30 Relaks w strefie basenów i saun w Mera Hotel & Spa

Impreza tylko na specjalne zaproszenia.Przejdź do strony głównej aletrendy.pl

AleTrendy.pl:  zestawy ubrań, moda 2012 Copyright © AleTrendy.pl 2011-2014

Zobacz nas także na: Aletrendy na Facebooku Aletrendy - Twitter
trap